fbpx

Florysta (FW/FD) – 2012 – 2013 – prowadz. Małgorzata Niska

Tak to już jest, że co dobre to się  szybko kończy…  i tak grono Absolwentów Szkoły Florystycznej Małgorzaty Niskiej poszerzyło się o dziewięć dyplomowanych Florystek. Do egzaminu końcowego podeszło 9 pań, które wykonało fantastyczne prace, oczywiście pod okiem pani Małgorzaty Niskiej – opiekuna grup i wykładowcę.

Czas przygotowań do egzaminów, to był jednak nie lada łatwy czas dla dziewczyn. Dwa tygodnie – dzień w dzień szlifowały swoje projekty,  dobierały kwiaty, materiały, wycinały, kleiły, malowały i tak można wymieniać, bo Florysta to żadnej pracy się nie boi.
Kiedy nadszedł piątek 19 września 2013 i zaproszona przez Szkołę Komisja Egzaminacyjna o godz.9.30 ogłosiła wielkie START, wszystkie kandydatki wzięły się sumiennie do pracy. Pierwsza kategoria to Wieniec – na wykonanie przeznaczone jest 120 min. Kolejno kategoria Bukiet, tutaj już niewiele czasu bo tyko 30 min, następnie Ozdoba ślubna – 60 min i na koniec Praca dowolna – 90 min.
W tym roku Szkoła gościła w Wilanowie. Egzaminy oraz wystawa odbyły się w Oranżerii Pałacu w Wilanowie, dzięki uprzejmości Stowarzyszeniu Akademia Wilanowska, Pani Urszuli Zbierzchowskiej przy współpracy z Pałacem Muzeum w Wilanowie oraz Dzielnicą Wilanów.
Podczas Wystawy prac egzaminacyjnej Szkoła ogłosiła konkurs na Wilanowskie Barwy Lata. Uczestnicy konkursu otrzymali atrakcyjne nagrody florystyczne: książki, albumy, bony na kursy oraz pamiątkowe dyplomy.  Serdecznie gratulujemy odwagi, pomysłu i zaangażowania, gdyż prace były naprawdę wyjątkowe.

Szkoła Florystyczna Małgorzaty Niskiej serdecznie dziękuje za tak liczne odwiedziny wystawy Prac Florystów 2013. Wszystkim paniom serdecznie gratulujemy i życzy dalszych sukcesów zawodowych!

Szkoła Florystyczna Małgorzaty Niskiej

Dyplom Florysty otrzymały:

  • Dołowa Anita
  • Janowiec Klaudia
  • Krzepińska Agata
  • Lerska Katarzyna
  • Malec Joanna
  • Opolska Aneta
  • Pieścik – Jek Agnieszka
  • Szczepaniak Agnieszka
  • Szymańska Malwina

Punktacja :
Kategoria Wieniec:
I miejsce – 87,33 pkt – Malwina Szymańska
II miejsce – 86,33 pkt – Aneta Opolska
III miejsce – 83,00 pkt – Katarzyna Lerska

Kategoria Bukiet:
I miejsce – 87,33 pkt – Agnieszka Szczepaniak
II miejsce – 86,00 pkt – Malwina Szymańska
III miejsce – 75,33 pkt – Agnieszka Pieścik-Jek i Aneta Opolska

Kategoria Ozdoba ślubna:
I miejsce – 92,67 pkt – Malwina Szymańska
II miejsce – 82,67 pkt – Agata Krzepińska
III miejsce – 79,3 pkt – Klaudia Janowiec

Kategoria Praca dowolna:
I miejsce – 93,33 pkt – Malwina Szymańska
II miejsce – 92,00 pkt – Aneta Opolska
III miejsce – 87,00 pkt – Joanna Malec

Punktacja końcowa:
I miejsce – 359,33 pkt – Malwina Szymańska
II miejsce – 326,99 pkt – Aneta Opolska
III miejsce – 308,00 pkt – Agnieszka Szczepaniak
IV miejsce – 307,00 pkt – Katarzyna Lerska


Galeria

Zaufali nam

Drogi Gościu !

Aby dalej móc dostarczać Ci coraz lepsze usługi, potrzebujemy zgody na lepsze dopasowanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne, a zgodę możesz wycofać w każdej chwili na podstronie polityka prywatności.

ZGADZAM SIĘ POLITYKA PRYWATNOŚCI