fbpx

Egzaminy mistrzowskie i czeladnicze 2021

20.09.2021

Heal the world – zero waste tak brzmiało motto tegorocznych egzaminów absolwentów Szkoły Florystycznej Małgorzaty Niskiej, podczas których 10 września 2021 r. 8 kandydatów na Mistrza florystyki i 24 na Florystę czeladnika w skupieniu wykonywało swoje prace w poszczególnych kategoriach. Kandydaci na Florystę musieli wykonać po 3 prace, a Mistrzowie 4, które oceniała komisja powołana przez Izbę Rzemieślniczą Mazowsza, Kurpi i Podlasia.
Zadaniem florystów było wykonanie wieńca, bukietu oraz ozdoby ślubnej. Mistrzowie mieli do zrobienia pracę do tematu „Zero waste”, wieniec, bukiet i ozdobę floralną.
Zwieńczeniem egzaminów była dwudniowa wystawa prac dyplomowych, którą przez weekend obejrzało ponad 1700 gości oraz pokaz wiązanek ślubnych Florystów i ozdób floralnych, które na wybiegu prezentowały Debiutantki.
Szkoła florystyczna Małgorzaty Niskiej serdecznie dziękuje wszystkim przybyłym gościom za liczne słowa uznania oraz swoim dyplomowanym Absolwentom życzy dalszych sukcesów zawodowych.

Relacja z pokazu:

 

 

 

 

 

Specjalne podziękowania należą się Pani Agnieszce Michalczyk twórczyni programu Debiutantki oraz Wyższej Szkole Artystycznej w Warszawie za pomoc przy organizacji pokazu ozdób floralnych.


Galeria

Zaufali nam

Drogi Gościu !

Aby dalej móc dostarczać Ci coraz lepsze usługi, potrzebujemy zgody na lepsze dopasowanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne, a zgodę możesz wycofać w każdej chwili na podstronie polityka prywatności.

ZGADZAM SIĘ POLITYKA PRYWATNOŚCI