fbpx

Pokaz florystyczny na Flower Expo 2018

01.10.2018

Pokaz florystyczny na Flower Expo 2018

W ubiegłym tygodniu 06-08 września odbyła się 26 Międzynarodowa Wystawa ZIELEŃ TO ŻYCIE, podczas której  mieliśmy okazję wziąć czynny udział i zorganizować pokaz florystyczny. Był to ważny dzień nie tylko ze względu na nasz pokaz, ale przede wszystkim mogliśmy wspólnie uczcić 25-lecie pracy zawodowej naszej wspaniałej Małgorzaty Niskiej.

Wśród uczestników targów, pojawili się absolwenci naszej szkoły: Karolina Ładyżyńska-Skrzypek, Agnieszka Mitko-Kominek, Zygmunt Sieradzan, Małgorzata Szymioł, Magdalena Birula-Białynicka, Agnieszka Świderska-Nożewska.

Podczas targów z pomocą Małgosi Niskiej odbyła się także licytacja bukietów, z której dochód przeznaczony został na pomoc Ani Marszałek, która zmaga się z chorobą nowotworową.

W ramach pozostałych pokazów swoje prace zaprezentowali: Monika Kudłacz i Maciej Krzus, Monika Harlos i Tomasz Max Kuczyński, a także Zygmunt Sieradzan i Stefan van Berlo.

 

Zobaczcie niektóre z naszych prac prezentowanych na pokazie.


Galeria powiązana

Zaufali nam

Drogi Gościu !

Aby dalej móc dostarczać Ci coraz lepsze usługi, potrzebujemy zgody na lepsze dopasowanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne, a zgodę możesz wycofać w każdej chwili na podstronie polityka prywatności.

ZGADZAM SIĘ POLITYKA PRYWATNOŚCI