fbpx

Pierwsze kroki z florystyką

Pierwsze kroki z florystyką to 4-dniowy specjalistyczny kurs florystyczny, skierowany do zupełnie początkujących florystów oraz hobbystów, którzy chcieliby spróbować swoich sił we florystyce.

warsztaty florystyczne

Proponujemy ciekawy i wyjątkowy kurs florystyczny, w czasie którego, nauczymy Cię:

– jak ułożyć profesjonalny bukiet,
– jak samodzielnie udekorować stół… na każdą okazję!
– jak samodzielnie wykonać wianek na różne okazje i różne pory roku.

 

Jak ułożyć profesjonalny bukiet?

Profesjonalny, piękny bukiet nie jest łatwo wykonać, ale by taki uzyskać warto dążyć do perfekcji. W tym celu potrzeba trochę wiedzy, techniki, wyobraźni i wyczucia. Wiedza – by zastosować zasady złotego podziału i proporcji, technika – by ułożyć bukiet spiralnie lub paralel, wyobraźnia – by bukiet był niepowtarzalny, a wyczucie – by trafić w gust klienta.
Jeśli posiądziemy te umiejętności nasze bukiety będą idealne.

Jak samodzielnie udekorować stół na każdą okazję?

By stół był udekorowany perfekcyjnie należy zwrócić uwagę na wiele szczegółów. Ważny jest dobór materiałów, naczyń, mis, wazonów, nie mniejszy materiału roślinnego (kwiatów, liści, gałęzi). Istnieje olbrzymia ilość możliwości wykonywania tych aranżacji, w zależności od tego, jakim okolicznościom maja służyć i w jakich wnętrzach mają zaistnieć.

Jak samodzielnie wykonać wianek na różne pory roku?

Wianek na pierwszy rzut oka to wyższa szkoła jazdy, ale już po pierwszym wykonaniu i opanowaniu techniki, jesteśmy w stanie zrobić wianki na różne okazje, okoliczności, święta. Zasady pozostają takie same, zmieniamy tylko materiał roślinny i elementy dekoracyjne. Niewielkim nakładem, odrobiną wysiłku jesteśmy w stanie stworzyć naprawdę dekoracyjny element wystroju mieszkania, domu, biura itp.

 

Termin: brak terminu
Koszt kursu: 950 zł.

Zajęcia odbywają się w godzinach: 8:00-17:00.
Miejsce kursu: Łomianki (k/Warszawy) ul. Kampinoska 22
Możliwy dojazd komunikacją miejską, więcej informacji https://florystyka-firmowa.dkonto.pl/kontakt

Oferujemy noclegi!

Serdecznie zapraszamy do zapisów! Liczba miejsc ograniczona.


Informacje o prowadzącym

Małgorzata Niska

Prekursorka florystyki w Polsce, współautorka podstaw programowych w zawodzie Florysta.
Założycielka pierwszej autorskiej szkoły florystycznej w kraju.
Mistrzyni Polski 1998 w układaniu kwiatów, Międzynarodowy Mistrz Polski 2000 r. Jako pierwszy florysta w Polsce brała udział we Florystycznych Mistrzostwach Europy w 2000 r. zajmując 8 miejsce, oraz w Pucharze Świata w 2002 r. plasując się na miejscu 11.   Zobacz więcej…

Galeria powiązana

Zaufali nam

Drogi Gościu !

Aby dalej móc dostarczać Ci coraz lepsze usługi, potrzebujemy zgody na lepsze dopasowanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne, a zgodę możesz wycofać w każdej chwili na podstronie polityka prywatności.

ZGADZAM SIĘ POLITYKA PRYWATNOŚCI