fbpx

Świąteczne bukiety

bukiety-swiateczneKurs Świąteczne bukiety

Okres świąt Bożego Narodzenia to czas wzajemnych odwiedzin bliskich i znajomych. Do dobrego tonu należy, podziękować gospodyni za zaproszenie wręczając jej bukiet. To również okres popularnych imienin Adama i Ewy. Miłym gestem jest wręczenie niebanalnego bukietu, bo świątecznego.

Na warsztatach wykonamy ciekawe dekoracje, w różnych stylach od nowoczesnego po tradycyjny. Podejmiemy temat symboliki świątecznej uwzględniając najnowsze trendy kolorystyczne i materiałowe w kraju i w Europie. Skonstruujemy szybkie podstawy pod kryzy i pokażemy jak różnymi materiałami można je urozmaicić. Krok po kroku nauczymy Cię budować przestrzeń  w bukiecie z kryzą. Pokażemy jak je zapakować w okresie mrozu.

Założeniem naszym jest nie komplikować lecz upraszczać, aby bukiet wykonać szybko używając przy tym mało materiału roślinnego, aby nie generować dużych kosztów i w przystępnej cenie sprzedawać ciekawe kompozycje.

 

Termin: brak terminu
Koszt kursu: 650 zł.

Zajęcia odbywają się w godzinach: 8:00-17:00.
Miejsce kursu: Łomianki (k/Warszawy) ul. Kampinoska 22
Możliwy dojazd komunikacją miejską, więcej informacji https://florystyka-firmowa.dkonto.pl/kontakt

Oferujemy noclegi!

Serdecznie zapraszamy do zapisów! Liczba miejsc ograniczona.


Informacje o prowadzącym

Małgorzata Niska

Prekursorka florystyki w Polsce, współautorka podstaw programowych w zawodzie Florysta.
Założycielka pierwszej autorskiej szkoły florystycznej w kraju.
Mistrzyni Polski 1998 w układaniu kwiatów, Międzynarodowy Mistrz Polski 2000 r. Jako pierwszy florysta w Polsce brała udział we Florystycznych Mistrzostwach Europy w 2000 r. zajmując 8 miejsce, oraz w Pucharze Świata w 2002 r. plasując się na miejscu 11.   Zobacz więcej…

Galeria

Zaufali nam

Drogi Gościu !

Aby dalej móc dostarczać Ci coraz lepsze usługi, potrzebujemy zgody na lepsze dopasowanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne, a zgodę możesz wycofać w każdej chwili na podstronie polityka prywatności.

ZGADZAM SIĘ POLITYKA PRYWATNOŚCI