fbpx

Dni Króla Jana, Wilanów 2017

18.06.2017

Już po raz kolejny mieliśmy przyjemność uczestniczyć w „Dniach Króla Jana” – niezwykłej imprezie odbywającej się corocznie w Muzeum Wilanowskim. Praca w takich okolicznościach to czysta przyjemność. Przez cały weekend można było czuć atmosferę czasów Jana III Sobieskiego. Park oraz pałacowe wnętrza wypełniły barwne postacie z tamtejszej epoki, a to wszystko wśród licznych atrakcji przygotowanych dla przybyłych gości i oczywiście dekoracji florystycznych wykonanych przez naszych uczniów.
Bardzo dziękujemy przedstawicielom z ramienia Muzeum Pałacu Króla Jana III za przemiłą współpracę oraz firmie VICTORIA, dzięki której gąbki florystycznej mięliśmy pod dostatkiem i Blanka Direct za wsparcie kwiatowe.


Galeria powiązana

Zaufali nam

Drogi Gościu !

Aby dalej móc dostarczać Ci coraz lepsze usługi, potrzebujemy zgody na lepsze dopasowanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne, a zgodę możesz wycofać w każdej chwili na podstronie polityka prywatności.

ZGADZAM SIĘ POLITYKA PRYWATNOŚCI