Kurs florystyczny online

Witamy na naszej platformie szkoleniowej KURSY FLORYSTYCZNE ONLINE.

Oprócz kursów florystycznych stacjonarnych,  które kochamy prowadzić i na które zawsze Cię zapraszamy, w naszej ofercie szkoleniowej znajdziesz również kursy florystyczne online. To wygodny sposób na zgłębianie swoich florystycznych umiejętności bez wychodzenia z domu. 

Wszystkie kursy są dostępne na platformie i po wykupieniu wybranego kursu otrzymujesz do niego natychmiastowy dostęp.
Dla Twojej wygody nasze kursy podzielone są na lekcje wideo, dzięki czemu możesz oglądać kurs i szkolić się w swoim tempie.
Wykupując kurs florystyczny online, otrzymujesz dostęp do naszej platformy aż na 30 dni, gdzie możesz wracać dowolną ilość razy.

 

Dla kogo nasze kursy florystyczne online?

Nasze szkolenia florystyczne online kierujemy do wszystkich, którzy  pragną rozwijać swoje florystyczne pasje lub poszerzać swoje umiejętności oraz dla właścicieli kwiaciarni i pracowni florystycznych, którzy wciąż chcą się szkolić lub szukają inspiracji i nowych pomysłów.

Wszystkie szkolenia florystyczne online prowadzi Małgorzata Niska – założycielka pierwszej szkoły florystycznej w Polsce w 2000 roku, Międzynarodowa Mistrzyni Florystyki.
Nasze kursy to kwintesencja jej ponad 23 letniego doświadczenia w szkoleniu florystów z całej Polski i Europy.
Gościnnie będziemy również zapraszać innych doświadczonych Mistrzów florystyki.

Wszystkie szkolenia florystyczne online, po wykupieniu dostępu, można oglądać na naszej platformie.

KURSY BUKIECIARSTWA

Zapraszamy na cykl kursów z bukieciarstwa! W ofercie naszych kursów online posiadamy aż 4 różne kursy florystyczne o tej tematyce.

FLORYSTYKA ŚLUBNA - STYLIZACJE ŚLUBNE I WIĄZANKI ŚLUBNE

W tym dziale znajdziesz kursy o tematyce ślubnej. Nasze kursy to mnóstwo inspiracji dla osób, których interesuje florystyka ślubna.

WIANKI KOMUNIJNE I ŚLUBNE

Tutaj znajdziesz kursy florystyczne online wianków na głowę. Przedstawione tu propozycje możesz wykorzystać wykonując zarówno wianki komunijne, ślubne jak i na inne okazje.

FLORYSTYKA POGRZEBOWA I ŻAŁOBNA

W tym dziale znajdziesz wszystkie kursy florystyczne związane z florystyką funeralną. Znajdują się tu również kursy z wiązanek nagrobnych, które można wykorzystywać przez cały rok jako dekoracja pomnika. Nasze kursy to moc inspiracji dla kwiaciarni i osób zajmujących się tematem florystyki funeralnej.

Świąteczne kursy florystyczne online

W tym świątecznym dziale znajdziesz kursy florystyczne online z wiankami adwentowymi, świątecznymi oraz innymi dekoracjami na święta Bożego Narodzenia.

Świąteczny HIT! Kursy florystyczne - Święta w stylu BOHO i nie tylko...

Zapraszamy na cykl szkoleń online (video) podczas, których pokażemy Ci krok po kroku jak wykonać:

 

  • przepiękne choinki „krzywuski” i nie tylko

  • wianki jako dekoracja wnętrz

  • świąteczną dekorację stołu

  • girlandy

  • BONUS – świąteczną stylizację wnętrza WYKUP PAKIET 4 KURSÓW ŚWIĘTA BOHO, A BONUS – STYLIZACJA WNĘTRZA o wartości 140 zł otrzymasz od nas w prezencie!

Zobacz co mówią o nas inni…

opinie szkola florystyczna malgorzaty Niskiej 1
Koszyk
Przewiń do góry