Kurs florystyczny online

WAKACYJNA PROMOCJA! -25% NA WSZYSTKIE KURSY ONLINE 
SPRAWDŹ PONIŻEJ I WYKUP DOSTĘP DO KURSU, KTÓRY CIĘ INTERESUJE!

Oprócz kursów florystycznych stacjonarnych,  które kochamy prowadzić i na które zawsze Was zapraszamy, wprowadziliśmy do naszej oferty szkoleniowej również kursy florystyczne online. To wygodny sposób na zgłębianie swoich florystycznych umiejętności bez wychodzenia z domu.  Ostatnie lata mocno zmieniły naszą rzeczywistość, ale i otworzyły przed nami nowe możliwości. To co się wydarzyło po nagraniu pierwszych kursów video, przeszło nasze najśmielsze oczekiwania, dlatego jesteśmy dumni z tego co osiągnęliśmy, ale to Wy – nasi Drodzy Kursanci, jesteście motorem do dalszego rozwoju nie tylko florystycznego, ale również nowych technologii.

Dla kogo nasze kursy florystyczne online?

Nasze szkolenia florystyczne online kierujemy do wszystkich, którzy  pragną rozwijać swoje florystyczne pasje lub poszerzać wcześniej zdobyte już umiejętności oraz dla właścicieli kwiaciarni oraz pracowni florystycznych, którzy wciąż chcą się szkolić lub szukają inspiracji i nowych pomysłów.

Wszystkie szkolenia florystyczne online prowadzi Małgorzata Niska – założycielka pierwszej szkoły florystycznej w Polsce w 2000 roku, Międzynarodowa Mistrzyni Florystyki.
Nasze kursy to kwintesencja jej ponad 22 letniego doświadczenia w szkoleniu florystów z całej Polski i Europy.

Wszystkie szkolenia florystyczne online, po wykupieniu dostępu i zarejestrowaniu się, można oglądać na naszej platformie.

KURSY BUKIECIARSTWA

Zapraszamy na cykl kursów z bukieciarstwa! W ofercie naszych kursów online posiadamy aż 3 różne kursy o tej tematyce.

FLORYSTYKA POGRZEBOWA I ŻAŁOBNA

WIANKI ŚLUBNE i KOMUNIJNE

FLORYSTYKA ŚLUBNA - WIĄZANKI ŚLUBNE

Wkrótce kolejne kursy z wiązankami ślubnymi.

Zobacz co mówią o nas inni…

opinie szkoła niskiej
Koszyk
Przewiń do góry