fbpx

Flowers&Style – ślubne inspiracje już w sprzedaży on-line

25.09.2018

ślubne aranżacjeKatalog Flowers&Style – ślubne inspiracje powstał z potrzeby rynku, który w ostatnich latach nabrał rozmachu.Kwiaty spełniają szczególną rolę  w życiu  każdego człowieka, to właśnie one poprzez swoją  krótkotrwałość, podkreślają wyjątkowość danej uroczystości, bez nich czegoś tam brakuje, czegoś ulotnego i niewymiernego. To kwiaty nadają każdej ceremonii klasę, elegancję, ale i niepowtarzalną energię. My floryści mamy do tego pełne przekonanie.
Młodzi, przyszli małżonkowie swoich pomysłów szukają często na zagranicznych portalach i to one stają się właśnie źródłem inspiracji. Jednak po kontakcie z florystą i wyceną dumnie wydrukowanych bogatych stylizacji, nieraz doznają cenowego szoku.
Jak sprostać potrzebom klientów i realia często amerykańskie przenieść na rynek polski?
Oczywiście cudów nie zrobimy, ale należy znaleźć rozwiązanie idealne dla wszystkich. Od kiedy pojawiły się programy telewizyjne o tematyce ślubnej to mimo pojawiających się w nich wielu błędów merytorycznych i mimo licznych kontrowersji w świecie florystycznym, rynek ślubny zaczął się nakręcać. Uświadomił naszym Młodym jak ważna jest oprawa ślubna. Ale stop… Jesteśmy florystami i jako floryści przede wszystkim dekorujemy kwiatami.

Flowers&Style to pierwsze takie wydawnictwo w Polsce promujące głównie kwiaty i jednocześnie pokazujące konkretne,  wyważone kwiatowo i cenowo stylizacje. To wydanie poświęcono tematyce ślubnej i zaprezentowano w nim siedem stylizacji w najróżniejszych stylach. Pokazano jak skutecznie i ciekawie dobrać do kwiatów odpowiednie tkaniny, wzory i dodatki, jak najdrobniejszymi elementami ustylizować oprawę ślubną, aby stworzyć niepowtarzalny, indywidualny klimat uroczystości.

Jako floryści zaskoczmy naszych klientów, proponując im gotowe rozwiązania i pomysły na nietuzinkowe stylizacje ślubne. Niech ta publikacja stanie się również  podstawą do Waszych interpretacji różnych stylów i pomocą w tych pierwszych tak trudnych konsultacjach z Waszymi klientami.

Żywimy nadzieję, że ten katalog będzie morzem inspiracji zarówno dla florystów, ale również dla osób, które planują swój „Ślub marzeń”…

Do kupienia: https://florystyka-firmowa.dkonto.pl/produkty

 

Serdeczne podziękowania dla Kursantów, którzy ucząc się wnieśli swoją energię i zaangażowanie.
Dziękujemy zgranej ekipie moich florystycznych asystentów czuwających bacznie nad każdym, najdrobniejszym szczegółem wszystkich stylizacji. Wielu z nich użyczyło swoich naczyń, latarenek, stojaków, nośników, przywożąc je często z bardzo daleka.
Dziękujemy Pani Agnieszce D. Michalczyk i jej wspaniałym Debiutantkom, które wcieliły się w role Panien Młodych i Druhen oraz naszemu jedynemu modelowi i floryście, Maćkowi Maciejewskiemu.
Modelki wystąpiły w przepięknych Kreacjach Żannet, za użyczenie których również dziękujemy.
Bardzo cieszymy się ze współpracy z Wyższą Szkołą Artystyczną w Warszawie. Jej studentki wykonały wspaniałe makijaże i ułożyły fryzury naszym modelkom.
Podziękowania należą się także fotografkom, Oldze Borowskiej oraz Kindze
Ogonowskiej, za ich zaangażowanie w czasie sesji, ale również wielogodzinną selekcję i obróbkę najpiękniejszych zdjęć.
Dziękujemy Annie Łowickiej za fajne teksty do wielu stylizacji.
Publikacja ta nie powstałaby bez wsparcia różnorodnych firm. Dziękujemy Panu Grzegorzowi Woźniakowi i jego rodzinie z Victoria ® Floral Products; firmie Gastro MagicService za wypożyczenie stołów, obrusów, zastawy, sztućców i szkła oraz Pani Joli Zarzyckiej z firmy Blue Sfera za wypożyczenie podtalerzy w szerokim asortymencie kolorów i wzorów.
Firma Dar – Glass wsparła nas szkłem w ciekawej kolorystyce, za które serdecznie dziękujemy.
Specjalne podziękowania dla Klubu Wiejskiego Wilczeniec za udostępnienie nam swoich wnętrz oraz klimatycznego otoczenia.


Zaufali nam

Drogi Gościu !

Aby dalej móc dostarczać Ci coraz lepsze usługi, potrzebujemy zgody na lepsze dopasowanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne, a zgodę możesz wycofać w każdej chwili na podstronie polityka prywatności.

ZGADZAM SIĘ POLITYKA PRYWATNOŚCI