fbpx

Pokaz florystyczny Star of charms – Urok gwiazdki

08.11.2017

Pokaz florystyczny Star of charms – Urok gwiazdki

W minioną niedzielę w Hurtowni Kwiatów „Róża” w Katowicach mieliśmy przyjemność prezentować nasze świąteczne prace podczas pokazu florystycznego.

Podczas pokazu nasi Floryści pokazali urok Gwiazdki w wielu pracach, od wianka adwentowego po wianki na drzwi i okna, dekoracje stołu, stroiki, świeczniki i inne propozycje niestandardowych dekoracji w najróżniejszych stylach. Królowała klasyka, ale również vintage, coraz modniejszy styl eco, poprzez nowoczesny wręcz minimalistyczny.
Chcielibyśmy bardzo podziękować przedstawicielom Róży za tak ciepłe przyjęcie i pomoc przy organizacji pokazu, naszym Florystom za ogrom pracy jaki wykonali oraz tak licznej publiczności i wiele ciepłych słów jakie usłyszeliśmy. Specjalne podziękowania dla naszych tancerzy – Piotra i Kingi, którzy przepięknie zatańczyli nam na pokazie.
Pokaz obejrzało ponad 500 osób!


Galeria

Zaufali nam

Drogi Gościu !

Aby dalej móc dostarczać Ci coraz lepsze usługi, potrzebujemy zgody na lepsze dopasowanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne, a zgodę możesz wycofać w każdej chwili na podstronie polityka prywatności.

ZGADZAM SIĘ POLITYKA PRYWATNOŚCI