fbpx

Ślub marzeń – amerykańskie inspiracje (2018)

25.07.2018

W dniach 11-15.06.2018 odbył się, nasz coroczny kurs Ślub marzeń – amerykańskie inspiracje. Kurs cieszy się niesłabnącą popularnością, w związku z czym miejsca zapełniły się naprawdę szybko.

Uczestnicy kursu mieli okazję wziąć udział w wyjątkowym kursie. W trakcie którego wykonano kilka przepięknych stylizacji, każda z nich była szczegółowo omówiona, aby podkreślić urok danej aranżacji.

Poniżej przedstawiamy kilka zdjęć zza kulis tego wydarzenia. Fotorelacji poszczególnych stylizacji nie umieścimy w tym wpisie, gdyż pojawią się w formie wydanej publikacji… 🙂

Już teraz informujemy, że kolejna edycja tego wspaniałego kursu, planowana jest w PAŹDZIERNIKU! Wszelkie szczegóły będą podane już niebawem, dlatego zachęcamy do śledzenia aktualności na naszej stronie jak i fanpage na facebooku.

 

 


Galeria

Zaufali nam

Drogi Gościu !

Aby dalej móc dostarczać Ci coraz lepsze usługi, potrzebujemy zgody na lepsze dopasowanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne, a zgodę możesz wycofać w każdej chwili na podstronie polityka prywatności.

ZGADZAM SIĘ POLITYKA PRYWATNOŚCI