fbpx

Warsztaty wikliniarskie dla florystów

13.08.2015

Warsztaty wikliniarskie dla florystów

Zakończyliśmy 3 etapowe Warsztaty wikliniarskie. Wiklina jest materiałem, z którym każdy Florysta powinien się zmierzyć, bo jej zastosowanie doskonale „wplata” się w prace florystyczne. Potencjał wikliny jest ogromny. Na warsztatach Słuchacze mieli okazję poznać w praktyce m.in.: podstawowe sploty plecionkarskie, poznali odmiany wikliny, dowiedzieli się jak pozyskiwać wiklinę, a także jak odpowiednio przygotować ją do pracy.

Dzięki tym zajęciom, Słuchacze mieli możliwość pobudzenia swojej wyobraźni przestrzennej przez różne techniki plecionkarskie.

Dziękujemy Wojciechowi Świątkowskiemu (Wiklina Leszno) – Mistrzowi koszykarstwa, za świetnie przeprowadzone warsztaty i podzielenie się swoją wiedzą z naszymi Słuchaczami.

 

Zapraszamy na fotorelację ze zmagań naszych kursantów.

 

 


Galeria powiązana

Zaufali nam

Drogi Gościu !

Aby dalej móc dostarczać Ci coraz lepsze usługi, potrzebujemy zgody na lepsze dopasowanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne, a zgodę możesz wycofać w każdej chwili na podstronie polityka prywatności.

ZGADZAM SIĘ POLITYKA PRYWATNOŚCI