Dlaczego warto wziąć udział w szkoleniu florystycznym?

Nasza oferta szkoleń florystycznych jest bardzo bogata. Szkolimy zarówno zupełnie początkujących florystów, jak i tych z doświadczeniem, którzy wciąż chcą doskonalić swoje umiejętności.

W naszej placówce możesz również na kursie florystycznym Mistrz florystyki przygotować się do egzaminu mistrzowskiego.

Udział w szkoleniach to okazja do poznania nowych ludzi i zawarcia bliskich przyjaźni z osobami, które dzielą z Tobą pasję i zainteresowania. Jedną z opcji są kilkudniowe warsztaty florystyczne, które są doskonałym wyborem zarówno dla amatorów-pasjonatów, jak i profesjonalistów na co dzień pracujących np. w kwiaciarni.

Udział w warsztatach florystycznych to nie tylko nauka.  Pozwoli odkryć nową pasję i może być pierwszym krokiem do poznania, a następnie rozwijania nowych umiejętności. Twórcza praca z kwiatami to nie tylko świetny sposób na relaks. Uczy precyzji i cierpliwości, przy jednoczesnym rozwijaniu kreatywności i wyobraźni. Ponadto, jeśli nabierzesz odpowiedniego doświadczenia, staniesz przed możliwością w przyszłości otwarcia własnej kwiaciarni.

Pracując z kwiatami na warsztatach, nabierzesz pewności siebie, ale również nauczymy Cię właściwej pielęgnacji roślin oraz przedłużania ich żywotności. Dzięki temu również lepiej zadbasz o rośliny we własnym domu lub ogrodzie. Zachęcamy do skorzystania z naszych kursów florystycznych w Warszawie, które prowadzimy zarówno stacjonarnie, jak i online.

Rozwiniesz obecne umiejętności i staniesz się florystycznym specjalistą

Nawet jeśli już na co dzień pracujesz z kwiatami, udział w szkoleniu pozwoli Ci uporządkować wiedzę. Poznasz również bardziej zaawansowane techniki tworzenia aranżacji florystycznych.

Bardziej zaawansowane szkolenia takie jak kursy florystyki ślubnej czy pogrzebowej, skierowane są do osób pracujących w kwiaciarniach, pracowniach florystycznych lub w charakterze konsultantów ślubnych.

Na specjalnie dedykowanych szkoleniach będziesz mieć okazję pracować nie tylko z popularnymi roślinami i kwiatami. Odkryjesz mniej znane gatunki, które pomogą Ci rozwinąć dotychczasowe umiejętności. Nauczysz się także w ciekawy sposób łączyć ze sobą rośliny i wykorzystywać różne dodatki, które dodadzą charakteru każdemu bukietowi czy innej aranżacji, którą z nami wykonasz.

Koszyk
Przewiń do góry