DSC 2033 Kopiowanie 400x400 1

Egzaminy mistrzowskie i czeladnicze 2021

Heal the world – zero waste tak brzmiało motto tegorocznych egzaminów absolwentów Szkoły Florystycznej Małgorzaty Niskiej, podczas których 10 września 2021 r. 8 kandydatów na Mistrza florystyki i 24 na Florystę czeladnika w skupieniu wykonywało swoje prace w poszczególnych kategoriach. Kandydaci na Florystę musieli wykonać po 3 prace, a Mistrzowie 4, które oceniała komisja powołana przez Izbę Rzemieślniczą Mazowsza, Kurpi i Podlasia.
Zadaniem florystów było wykonanie wieńca, bukietu oraz ozdoby ślubnej. Mistrzowie mieli do zrobienia pracę do tematu „Zero waste”, wieniec, bukiet i ozdobę floralną.
Zwieńczeniem egzaminów była dwudniowa wystawa prac dyplomowych, którą przez weekend obejrzało ponad 1700 gości oraz pokaz wiązanek ślubnych Florystów i ozdób floralnych, które na wybiegu prezentowały Debiutantki.
Szkoła florystyczna Małgorzaty Niskiej serdecznie dziękuje wszystkim przybyłym gościom za liczne słowa uznania oraz swoim dyplomowanym Absolwentom życzy dalszych sukcesów zawodowych.

Specjalne podziękowania należą się Pani Agnieszce Michalczyk twórczyni programu Debiutantki oraz Wyższej Szkole Artystycznej w Warszawie za pomoc przy organizacji pokazu ozdób floralnych.

Koszyk
Przewiń do góry