DSC 5390m kw

Flowers&Style – ślubne inspiracje już w sprzedaży on-line

Katalog Flowers&Style – ślubne inspiracje powstał z potrzeby rynku, który w ostatnich latach nabrał rozmachu.Kwiaty spełniają szczególną rolę  w życiu  każdego człowieka, to właśnie one poprzez swoją  krótkotrwałość, podkreślają wyjątkowość danej uroczystości, bez nich czegoś tam brakuje, czegoś ulotnego i niewymiernego. To kwiaty nadają każdej ceremonii klasę, elegancję, ale i niepowtarzalną energię. My floryści mamy do tego pełne przekonanie.
Młodzi, przyszli małżonkowie swoich pomysłów szukają często na zagranicznych portalach i to one stają się właśnie źródłem inspiracji. Jednak po kontakcie z florystą i wyceną dumnie wydrukowanych bogatych stylizacji, nieraz doznają cenowego szoku.
Jak sprostać potrzebom klientów i realia często amerykańskie przenieść na rynek polski?
Oczywiście cudów nie zrobimy, ale należy znaleźć rozwiązanie idealne dla wszystkich. Od kiedy pojawiły się programy telewizyjne o tematyce ślubnej to mimo pojawiających się w nich wielu błędów merytorycznych i mimo licznych kontrowersji w świecie florystycznym, rynek ślubny zaczął się nakręcać. Uświadomił naszym Młodym jak ważna jest oprawa ślubna. Ale stop… Jesteśmy florystami i jako floryści przede wszystkim dekorujemy kwiatami.

Flowers&Style to pierwsze takie wydawnictwo w Polsce promujące głównie kwiaty i jednocześnie pokazujące konkretne,  wyważone kwiatowo i cenowo stylizacje. To wydanie poświęcono tematyce ślubnej i zaprezentowano w nim siedem stylizacji w najróżniejszych stylach. Pokazano jak skutecznie i ciekawie dobrać do kwiatów odpowiednie tkaniny, wzory i dodatki, jak najdrobniejszymi elementami ustylizować oprawę ślubną, aby stworzyć niepowtarzalny, indywidualny klimat uroczystości.

Jako floryści zaskoczmy naszych klientów, proponując im gotowe rozwiązania i pomysły na nietuzinkowe stylizacje ślubne. Niech ta publikacja stanie się również  podstawą do Waszych interpretacji różnych stylów i pomocą w tych pierwszych tak trudnych konsultacjach z Waszymi klientami.

Żywimy nadzieję, że ten katalog będzie morzem inspiracji zarówno dla florystów, ale również dla osób, które planują swój „Ślub marzeń”…

Serdeczne podziękowania dla Kursantów, którzy ucząc się wnieśli swoją energię i zaangażowanie.
Dziękujemy zgranej ekipie moich florystycznych asystentów czuwających bacznie nad każdym, najdrobniejszym szczegółem wszystkich stylizacji. Wielu z nich użyczyło swoich naczyń, latarenek, stojaków, nośników, przywożąc je często z bardzo daleka.
Dziękujemy Pani Agnieszce D. Michalczyk i jej wspaniałym Debiutantkom, które wcieliły się w role Panien Młodych i Druhen oraz naszemu jedynemu modelowi i floryście, Maćkowi Maciejewskiemu.
Modelki wystąpiły w przepięknych Kreacjach Żannet, za użyczenie których również dziękujemy.
Bardzo cieszymy się ze współpracy z Wyższą Szkołą Artystyczną w Warszawie. Jej studentki wykonały wspaniałe makijaże i ułożyły fryzury naszym modelkom.
Podziękowania należą się także fotografkom, Oldze Borowskiej oraz Kindze
Ogonowskiej, za ich zaangażowanie w czasie sesji, ale również wielogodzinną selekcję i obróbkę najpiękniejszych zdjęć.
Dziękujemy Annie Łowickiej za fajne teksty do wielu stylizacji.
Publikacja ta nie powstałaby bez wsparcia różnorodnych firm. Dziękujemy Panu Grzegorzowi Woźniakowi i jego rodzinie z Victoria ® Floral Products; firmie Gastro MagicService za wypożyczenie stołów, obrusów, zastawy, sztućców i szkła oraz Pani Joli Zarzyckiej z firmy Blue Sfera za wypożyczenie podtalerzy w szerokim asortymencie kolorów i wzorów.
Firma Dar – Glass wsparła nas szkłem w ciekawej kolorystyce, za które serdecznie dziękujemy.
Specjalne podziękowania dla Klubu Wiejskiego Wilczeniec za udostępnienie nam swoich wnętrz oraz klimatycznego otoczenia.

Koszyk
Przewiń do góry