44 400x400 1

Gala ślubna – AMERYKAŃSKI ŚLUB, Gdańsk

Gala ślubna – AMERYKAŃSKI ŚLUB, Gdańsk

Można śmiało powiedzieć, że branża ślubna w Polsce rozkwita, a Pary Młode szukając coraz to nowych rozwiązań częściej rezygnują z typowo polskich przyjęć weselnych, bądź modyfikują pewne wzorce i tradycje sięgając do akcentów amerykańskich.
I tutaj pole do popisu zaczynają mieć organizatorzy tego rodzaju imprez.

Jednym z najważniejszych elementów takich uroczystości to tworzące spójną całość dekoracje florystyczne, które nadają charakteru całej imprezie. Odpowiednio dopasowane kompozycje kwiatowe i detale ozdabiające salę weselną, stoły, krzesła oraz nieodzowny, idealnie pasujący do całości bukiet Panny Młodej i druhen sprawią, że ten dzień zachwyci i na długo utkwi w pamięci gościom weselnym.

Wychodząc naprzeciw potrzebom rynku, Szkoła Florystyczna Małgorzaty Niskiej z pomocą absolwentek i uczennic Szkoły oraz Pomorskiego Centrum Hurtowego RENK w Gdańsku zorganizowała Galę ślubną, podczas której zaprezentowała najnowsze trendy we florystyce ślubnej z zaznaczeniem elementów na styl amerykański. Naszym celem było dostosowanie trendów amerykańskich do polskich możliwości, przez zwrócenie uwagi na dobór materiału ze względu na sezonowość oraz takie zestawienie kwiatów aby stwarzały wrażenie jak największej obfitości…

Oprócz pokazu bukietów ślubnych, dekoracji sal weselnych oraz stołów omawiane były również kwestie marketingowe związane z organizacją tego typu imprez.
Dziękujemy wszystkim uczestnikom pokazu oraz warsztatów za przyjęcie naszego zaproszenia.
Mamy nadzieję, że spełniliśmy Państwa oczekiwania i pokaz był dla Was interesujący.
Do zobaczenia na kolejnych pokazach.

Zapraszamy również do skorzystania z kursów organizowanych przez Małgorzatę Niską.
Obecnie trwają zapisy na kursy: Podstawy florystyki i Florysta.
Szczegóły na stronie. Zapraszamy do zapisów!

Koszyk
Przewiń do góry