DSC 2301 scaled

Roczny kurs florystyczny – Florysta Czeladnik

Roczny Kurs Florystyczny – Odkryj Sztukę Tworzenia Wyjątkowych Kompozycji Kwiatowych i Zamień Swoją Pasję w Sukces!

Jeśli marzysz o karierze w świecie kwiatów teraz masz niepowtarzalną szansę, aby spełnić swoje marzenia i rozkwitnąć jako profesjonalny florysta. Nasz kurs florystyczny to nie tylko nauka, to odkrywanie Siebie i swojego niepowtarzalnego stylu.

Dlaczego nasz kurs florystyki jest wyjątkowy?

  1. Doskonałość w nauczaniu: Twoją Trenerką będzie Międzynarodowa Mistrzyni Florystyki, prekursorka florystyki w Polsce – Małgorzata Niska. Z pasją i znaną wszystkim charyzmą przekaże Ci swoją wiedzę, tajniki i najlepsze techniki w tworzeniu kompozycji kwiatowych. Nauka u najlepszych, którzy mają nie tylko bogate doświadczenie, ale także osiągnięcia na arenie międzynarodowej to klucz do sukcesu.
  2. Przyjazne otoczenie: Nasza szkoła florystyczna posiada przestronną salę warsztatową oraz salę socjalną z w pełni wyposażonym aneksem kuchennym oraz pokoje noclegowe. To miejsce, gdzie spotkasz ludzi z całego kraju o podobnych pasjach, wymienisz się pomysłami i zdobędziesz inspirację od innych kreatywnych umysłów.
  3. Profesjonalne zasoby: Udostępniamy Ci pełen zestaw profesjonalnych narzędzi i materiałów florystycznych. Będziesz mieć dostęp do różnorodnych kwiatów, zieleni, dodatków, aby tworzyć swoje florystyczne dzieła.
  4. Praktyka i osiągnięcia: Na naszym kursie florystycznym nie tylko zdobędziesz wiedzę, ale także zyskasz cenne doświadczenie. Maksimum praktycznych zajęć pozwolą Ci doskonalić swoje umiejętności i tworzyć portfolio Twoich prac. Wierzymy w Twoje możliwości i chcemy Cię wspierać na drodze do sukcesu.

Uwolnij swoją kreatywność i rozkwitnij z nami jako Dyplomowany Florysta. Dołącz do kursu florystycznego w Szkole florystycznej Małgorzaty Niskiej!

Trwa nabór na edycję jesienną kursu. Szczegóły i zapisy tutaj: ROCZNY KURS FLORYSTYKI

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Koszyk
Przewiń do góry