noimage

Targi IPM Essen 2014

Targi IPM Essen 2014

Organizujemy wyjazd dla osób zainteresowanych zwiedzaniem Targów, stosik wystawowych oraz na pokazy florystyczne.

Międzynarodowe Targi Ogrodnicze i Florystyczne IPM Essen, odbędą się w dniach

28 – 31.01.2014 r.

Organizujemy wyjazd dla osób zainteresowanych zwiedzaniem Targów, stosik wystawowych oraz na pokazy florystyczne. Zostało już niewiele czasu, dlatego prosimy chętnych o zgłaszanie się na e-maila: szkola@florystyka.com lub pod numerem telefonu 508-746-259

Planujemy wyjazd 28 stycznia 2014 r. w godzinach nocnych, aby dotrzeć na targi na godz. 8:00. Jeden dzień na targach z noclegiem w hotelu klasy ekonomicznej. Zapewniamy uczestnikom wygodnego busika, ubezpieczenie, nocleg ze śniadaniem, bilety i opiekę przewodnika. Powrót do Warszawy w godzinach nocnych 30 stycznia – 31 stycznia. W drodze powrotnej planowane są zakupy w niemieckich hurtowniach Shuster i Bettin. Każdy może zrobić zakupy o objętości maksymalnej worka 120 l.

Koszty zostaną wygenerowane według liczby osób zainteresowanych wyjazdem, minimalny koszt wynosi 900 zł, nie więcej niż 1200 zł.

Podczas Targów można zobaczyć:

– stoiska z roślinami ciętymi, doniczkowymi

– stoiska z krzewami, drzewami: egzotyka i inne

– szkółki drzew, sadzonki

– stoiska z asortymentem florystycznym

– stoiska z nowoczesną technologią

– stoiska promocyjne

– sprzedaż i prenumerata czasopism, książek i innych

– pokazy florystyczne

Aby zapoznać się z programem targów, warto zajrzeć na stronę: http://www.ipm-essen.de/for-visitors/programme-awards/programme/

Aby obejrzeć asortyment hurtowni, można obejrzeć stronę: http://www.bettin.com/

Zgłoszenia przyjmujemy do 10 stycznia 2014 r., następnie będziemy kontaktować się z wszystkimi zainteresowanymi. W e-mailu, prosimy podać swoje dane kontaktowe (telefon, adres).

Koszyk
Przewiń do góry