Warsztaty florystyczne

Warsztaty florystyczne podzieliliśmy na czterodniowe i trzydniowe. Szeroki asortyment tematyczny naszych warsztatów pozwoli znaleźć każdemu coś dla siebie.

Te dłuższe, specjalistyczne kursy florystyczne mają na celu podnoszenie kwalifikacji zawodowych dla profesjonalistów, ale i nie tylko. W ofercie wkrótce znajdą się również warsztaty „krótkie” dla hobbystów.

Dlaczego warto zdecydować się na nasze warsztaty florystyczne?

Warsztaty florystyczne to doskonała okazja do doskonalenia swoich umiejętności. Chętnie decydują się na nie przede wszystkim te osoby, które kochają obcować z kwiatami i samodzielnie tworzyć nowe rzeczy. Układanie roślin w piękne bukiety, wianki, dekoracje stołów czy wiązanki wymaga bowiem dysponowania zdolnościami manualnymi. Takie zadanie w wielu przypadkach bywa kojące. Pozwala na odprężenie się po ciężkim dniu, dlatego warsztaty florystyczne trafiają w gusta nie tylko zawodowych florystów, lecz także hobbystów.

Organizujemy warsztaty również na poziomie zaawansowanym. W ich trakcie poszerzamy wiedzę kursantów o zagadnienia mniej oczywiste. Uczymy nowych technik florystycznych, a także pokazujemy rozwiązania, które są modne w branży w aktualnym sezonie. Wszystko to pozwala na świadczenie usług florystycznych na jeszcze wyższym poziomie. Z warsztatów organizowanych przez naszą szkołę korzystają m.in. właściciele kwiaciarni i pracowni florystycznych. Uczestniczą w nich samodzielnie, a także zapisują na nie swoich pracowników. Doskonalenie swoich umiejętności jest bowiem niezwykle ważne w niemal każdej branży.

Warsztaty florystyczne w Warszawie

Nasze warsztaty florystyczne są skierowane nie tylko do osób z Warszawy i okolicznych miejscowości. Odwiedzają nas też kursanci z całej Polski. Takim osobom gwarantujemy noclegi w komfortowych warunkach na czas warsztatów. Szkolenia odbywają się cyklicznie, co pozwala na zapisanie się na nie w odpowiadającym Ci terminie. Jeśli nie możesz skorzystać z zajęć stacjonarnych, przygotowaliśmy dla Ciebie niezwykle elastyczne rozwiązanie. Wprowadziliśmy do oferty kursy florystyczne online, obejmujące przede wszystkim wiedzę teoretyczną. Wymagają one ćwiczenia umiejętności praktycznych na własną rękę, ale są dobrym wstępem do przygody z florystyką.

Koszyk
Przewiń do góry