Zostań z nami dyplomowanym Mistrzem florystyki w pół roku!

Kim jest Mistrz Florystyki?

W naszym zawodzie istnieją dwa etapy kształcenia zawodowego. Florysta to poziom czeladnika – pracownika, natomiast poziom mistrza to poziom managera/właściciela, który potrafi profesjonalnie zarządzać biznesem florystycznym,  szkolić ludzi, organizować przedsięwzięcia florystyczne.
Mistrz florystyki to nie tylko twórca aranżacji, ale już stylista wnętrz z materiałem pochodzenia roślinnego. Tworzone przez niego dekoracje roślinne są często na miarę dzieł sztuki. Dlatego techniczne aspekty najnowszych trendów florystycznych nie są dla niego tajemnicą, nawet więcej, to on jest często ich twórcą!
Czerpanie z darów natury jest dla Mistrza florystyki inspiracją i przełożeniem kreatywnym dla nowych form florystycznych. Takich, które dostosowują się do otoczenia, nastroju, życia i do potrzeb wyrafinowanego klienta.
To właśnie na poziomie zawodowym Mistrza florystyki rodzą się kreatorzy trendów florystycznych, uczestnicy konkursów na arenie krajowej i zagranicznej.

Zostań Mistrzem Florystyki w pół roku!
Wychodząc na przeciw potrzebom rynkowym postanowiliśmy skrócić kurs Mistrz florystyki do 7 zjazdów, wydłużając jednoczenie godziny zjazdów.
Teraz zajęcia praktyczne będą odbywać się w blokach lekcyjnych w godzinach 8.00- 17.45, jeden zjazd w miesiącu od poniedziałku do czwartku.
Tylko u nas aż 464 godziny lekcyjne!
Jeśli chcesz zostać dyplomowanym mistrzem florystyki i poszukujesz naprawdę dobrego kursu w renomowanej placówce? Zapisz się do nas i skorzystaj z naszego ogromnego doświadczenia.

Koszyk
Przewiń do góry