fbpx

International Lonely Bouquet Day

01.07.2015

International Lonely Bouquet Day – Dzień Samotnego Bukietu

International Lonely Bouquet Day to międzynarodowa akcja Samotnego Bukietu, która trwa już od kilku lat. W tym roku akcja ta przypada na dzień 28.06.2015 (niedziela). W wielu miejscach w Polsce i na świecie będzie można natknąć się na samotnie pozostawione bukiety z bilecikiem: Przygarnij mnie, adoptuj mnie itp.

Akcja ma na celu propagować kulturę wręczania kwiatów, która w ostatnim czasie zanika. Nasza Szkoła z wielką przyjemnością również dołączyła do tej akcji. Razem z mocną asystą, stworzyliśmy piękne bukieciki, które pozostawiliśmy w różnych miejscach w Warszawie i okolicach :).

Cieszymy się, że tegoroczna akcja, podobnie jak poprzednie, wywołała wiele uśmiechów i wzruszeń obdarowanych przechodniów.

Zapraszamy do obejrzenia krótkiej fotorelacji z tego dnia poniżej.

 


Galeria powiązana

Zaufali nam

Drogi Gościu !

Aby dalej móc dostarczać Ci coraz lepsze usługi, potrzebujemy zgody na lepsze dopasowanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne, a zgodę możesz wycofać w każdej chwili na podstronie polityka prywatności.

ZGADZAM SIĘ POLITYKA PRYWATNOŚCI