2280 768x510 1

Usługi florystyczne

Oprócz całej gamy kursów i warsztatów florystycznych oferujemy profesjonalne usługi florystyczne. Miasta w jakich świadczymy nasze florystyczne usługi to głównie Warszawa, Łomianki i okolice. Z naszym ogromnym doświadczeniem we florystyce i wielką pasją nasi Floryści tworzą wyjątkowe kompozycje na różne okazje. Zapewniamy szeroki zakres usług florystycznych dzięki którym Twój ślub, komunia lub inne niepowtarzalne chwile w Twoim życiu nabiorą uroku, blasku i wydźwięku na miarę elegancji i wysmakowanego stylu.

Wykonamy dla Ciebie:

  • oprawę florystyczną ślubu i wesela
  • niepowtarzalny bukiet ślubny
  • wianki na głowę
  • wianuszki komunijne
  • wiązanki pogrzebowe

Dostarczamy również kwiaty cięte i doniczkowe do biur, salonów kosmetycznych i restauracji. Wykonujemy  dekoracje świąteczne i okolicznościowe takie jak stroiki czy wianki adwentowe.

Nasze aranżacje florystyczne tworzone są pod bacznym okiem prekursorki florystyki w Polsce – Małgorzaty Niskiej, wielokrotnej, Międzynarodowej Mistrzyni Florystyki. W tym ciągle zmieniającym się i coraz bardziej dynamicznym świecie, gdzie toczy się nieustająca walka, wiemy, że Ty oczekujesz czegoś więcej.
Zadzwoń lub napisz do nas i powiedz czego potrzebujesz Zapraszamy do współpracy!

1303
1870
3206
7133 768x987 1
Koszyk
Przewiń do góry