fbpx

Andrzej Dąbrowski

Andrzej Dąbrowski – magister ekonomii. Urodził się, mieszka i pracuje w Bolesławcu. Wżenił się w biznes florystyczny w 1994 roku i w związku tym pozostał do dzisiaj. W międzyczasie ukończył Akademię Ekonomiczną we Wrocławiu w zakresie zarządzanie przedsiębiorstwem. Studia zakończył obroną pracy magisterskiej na temat „Uwarunkowania innowacyjne rozwoju małych i średnich przedsiębiorstw na przykładzie Florand”.

Działalność w branży kwiatowej zaczynał od prowadzenia kwiaciarni, rozwijając firmę do sieci kilku kwiaciarni, obecnie wdraża własny projekt kwiaciarni franczyzowych Bukieciarz. W między czasie rozwinął sprzedaż hurtową i import w firmie Florand. Kolejnym etapem rozwoju w branży było stworzenie ośrodka szkoleniowego Akademia Florystyczna, salonu florystycznego Amazonia i pracowni florystycznej Party Flowers.

Zajmuje się praktycznym zastosowaniem wiedzy z zakresu zarządzania przedsiębiorstwem florystycznym. Obecnie świadczy usługi doradcze i szkoleniowe dla firm z branży kwiatowej w oparciu o szeroką, praktyczną i teoretyczną wiedzę z zakresu zarządzania przedsiębiorstwem, zdobytą podczas ponad dwudziestoletniej działalności w biznesie kwiatowym. Przygotowuje strategie rozwoju przedsiębiorstw branży kwiatowej. Przeprowadza teoretyczne szkolenia z zakresu zarządzania przedsiębiorstwem florystycznym. Prowadzi badania i analizy rynku kwiatowego.

Swoją pasją, wiedzą i doświadczeniem chętnie dzieli się pisząc artykuły o biznesie florystycznym publikowane na swoim blogu wsparcieflorystow.pl, na forumkwiatowe.pl, w czasopiśmie NDiO – Flora oraz  kwartalniku Florysta.


Zaufali nam

Drogi Gościu !

Aby dalej móc dostarczać Ci coraz lepsze usługi, potrzebujemy zgody na lepsze dopasowanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne, a zgodę możesz wycofać w każdej chwili na podstronie polityka prywatności.

ZGADZAM SIĘ POLITYKA PRYWATNOŚCI