fbpx

Stefan Rutkowski

Pan Stefan jest profesjonalnym fotografem, prowadzi specjalne warsztaty fotograficzne skierowane na fotografię florystyczną.

Fotografowanie to jego zawód i pasja. Uczy fotografii od ponad 30 lat. Uprawnienia instruktora fotografii otrzymał w roku 1973. Przez 14 lat pracował jako etatowy fotoreporter w prasie dziecięcej i młodzieżowej.  W roku 1990 odbył szkolenie w piśmie L’Express w Paryżu i jako pierwszy w Polsce miał okazję używać do obróbki zdjęć Photoshopa w wersji 1. Od 1995 roku jest właścicielem Studio S.

Wiele lat współpracował z dystrybutorem profesjonalnego sprzętu studyjnego, jako doradca techniczny w zakresie fotografii cyfrowej. Przez dwa lata uczył fotografii studyjnej w Art Bem.

Od 2006 roku prowadzi własną szkołę fotografii – fotobelfer.pl. W nauczaniu stosuję własny autorski program nastawiony na szybkie  przyswajanie wiedzy na każdym poziomie zaawansowania.

Od kilku lat nurkuję i fotografuję pod wodą.

Z przyjemnością podzieli się z Tobą swoją wiedzą.


Zaufali nam

Drogi Gościu !

Aby dalej móc dostarczać Ci coraz lepsze usługi, potrzebujemy zgody na lepsze dopasowanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne, a zgodę możesz wycofać w każdej chwili na podstronie polityka prywatności.

ZGADZAM SIĘ POLITYKA PRYWATNOŚCI