fbpx

Zygmunt Sieradzan

Ukończył florystyczną edukację w Szkole Florystycznej Małgorzaty Niskiej (2006) oraz Akademii Florystyki Marioli Miklaszewskiej (2007) otrzymując tytuł mistrza florystyki.

W 2007 roku uczestniczył w V Międzynarodowych Mistrzostwach Polski we Florystyce, zdobywając tytuł Mistrza Polski w kategorii juniorów.

W 2008 roku reprezentował nasz kraj na konkursie Eurofleurs 2008 FLORINT European Junior Cup for Young Florists  w Brukseli, plasując się na trzecim miejscu w ogólnej klasyfikacji.

Kontynuował edukację florystyczną na warsztatach (Marijus Gvildys) oraz międzynarodowym seminarium FLORMA na Litwie (2006).

Od 2009 roku prowadzi własną kwiaciarnię Zygiflor oraz jest współwłaścicielem  Green Floral Design. Jest stałym współpracownikiem Biura Kwiatowego Holandia, prasy branżowej oraz miesięczników o tematyce wnętrzarskiej. Popularyzuje również kwiaty występując w programach telewizyjnych m.in. :Kawa czy herbata”, „Pytanie na śniadanie”.

W 2011 roku uczestniczył w 17 Międzynarodowych Mistrzostwach Florystycznych Europy, które miały miejsce w Czechach, gdzie Zygmunt zajął 9 miejsce. Jego Mecenasem – Asystentem a zarazem opiekunem florystycznym była Pani Magdalena Kaczmarek-Sidor.

W 2012 roku, rusza autorski program SEKUNDA & SIERADZAM FLORAL ACADEMY – profesjonalna florystyka – kursy dla zaawansowanych.
źródło: www.floralcollective.pl


Zaufali nam

Drogi Gościu !

Aby dalej móc dostarczać Ci coraz lepsze usługi, potrzebujemy zgody na lepsze dopasowanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne, a zgodę możesz wycofać w każdej chwili na podstronie polityka prywatności.

ZGADZAM SIĘ POLITYKA PRYWATNOŚCI