fbpx

Aranżacje z kwiatów sztucznych

Jeśli jesteś zainteresowany kursem Aranżacje z kwiatów sztucznych, napisz do nas.
Ustalimy termin!

Wychodząc naprzeciw potrzebom rynku, Szkoła Florystyczna utworzyła nowy kurs skierowany dla każdego, bez względu na doświadczenie. Kurs podczas którego nauczysz się wykonywać trwałe aranżacje z wykorzystaniem sztucznego materiału, gdzie materiał sztuczny w bardzo zbliżony sposób oddziałuje jak żywe kwiaty.
Po wstępie teoretycznym, dotyczącym najważniejszych aspektów aranżacji kwiatowych w naczyniu – kompozycji, kolorystyki, harmonii oraz wykorzystywanych technik – które stanowią najważniejsze aspekty przy pracy z materiałem sztucznym. Dowiesz się jak harmonijnie połączyć ze sobą różnorodny materiał, w tym przypadku materiał sztuczny.

Odpowiedni dobór naczyń do aranżacji, pod względem kształtu, proporcji czy wielkości jest równie istotny. Na kursie dowiesz się jakie naczynie wybrać, o jakim kształcie, dlaczego jest lepsze i czym sugerować się przy doborze materiału i innych akcesoriów. Aranżacje wykonamy na wielu podkładach o różnych kształtach, min. na półkolistych, owalnych, stożkowych oraz podłużnych. Każdy uczestnik pod okiem instruktora wykona aranżacje wybranych form.

Kurs obejmuje również aranżacje pogrzebowe – nagrobne. Podstawowe formy w postaci trójkąta, kropli, okrągłych oraz owalnych. Każdą pracę wykonasz samodzielnie pod okiem doświadczonego instruktora. Na koniec każdy z osobna wykona kalkulacje wykonanych aranżacji i dowie się jakie najczęściej popełnia błędy.


Zaufali nam

Drogi Gościu !

Aby dalej móc dostarczać Ci coraz lepsze usługi, potrzebujemy zgody na lepsze dopasowanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne, a zgodę możesz wycofać w każdej chwili na podstronie polityka prywatności.

ZGADZAM SIĘ POLITYKA PRYWATNOŚCI