fbpx

Wiązanki ślubne – ponadczasowo

3-dniowy specjalistyczny kurs florystyczny

wiązanki slubne kurs

Wiązanka ślubna to dopełnienie wizerunku Panny Młodej. Jest jak wyjątkowa biżuteria – ma zaistnieć, ale nie przytłaczać. Dobór wiązanki ślubnej może być prawdziwym wyzwaniem, gdyż każda kobieta ma inny gust i upodobania, a dodatkowo wiązanka wraz z całością stylizacji ślubnej powinna idealnie współgrać, dlatego na naszym kursie nauczymy Cię tworzyć trzy rodzaje wiązanek ślubnych:

najbardziej popularne wiązanki ślubne z naturalnymi łodygami
tradycyjne wiązanki na tzw. mikrofonie
trochę zapomniane wiązanki ślubne w formie naręcza kwiatowego, w nowoczesnej formie, które dzięki specjalnej technice dostępu do wody znacznie przedłuży ich trwałość.

Zamiast niemodnych już, ciężkich, masywnych i zamkniętych kształtów, nauczymy Cię tworzyć wiązanki ślubne w lekkiej, nowoczesnej formie, delikatne i romantyczne.

Na kursie:

  • rozpoczniemy od pielęgnacji kwiatów ciętych rozszerzając i uzupełniając, ale także potwierdzając Waszą wiedzę w tym temacie;
  • przybliżymy Państwu wszystkie trzy techniki układania wiązanek, krok po kroku pokazując jak poprawnie chwytać, tak aby uzyskać dany efekt;
  • wyjaśnimy wszelkie zawiłości doboru materiału roślinnego od  strony kompozycyjnej;
  • pokażemy jak ciekawie łączyć kolory od tych subtelnych po zestawienia bardzo mocne wręcz awangardowe
  • pod czujnym okiem trenerów wykonają Państwo samodzielnie każdy rodzaj wiązanki ślubnej od ułożenia po estetyczne wykończenie każdego detalu
  • pokażemy jak pięknie i zarazem praktycznie zapakować ślubny bukiet, aby zabezpieczyć go na czas transportu i jednocześnie zachwycić Pannę Młodą, gdy już go otrzyma.

Kurs florystyczny Bukiety ślubne – ponadczasowo to trzy intensywne dni nowych doświadczeń, pogłębiające Wasze umiejętności, to nowe pomysły i niezapomniane wrażenia.
Kurs przeznaczony jest dla osób początkujących oraz tych, które chcą wzmocnić swój warsztat, bądź rozszerzyć swoją ofertę.

Termin:
Koszt kursu: 650 zł.

Zajęcia odbywają się w godzinach: 8:00-17:00.
Miejsce kursu: Łomianki (k/Warszawy) ul. Kampinoska 22
Możliwy dojazd komunikacją miejską, więcej informacji https://florystyka-firmowa.dkonto.pl/kontakt

Oferujemy noclegi!

Serdecznie zapraszamy do zapisów! Liczba miejsc ograniczona.


Informacje o prowadzącym

Małgorzata Niska

Prekursorka florystyki w Polsce, współautorka podstaw programowych w zawodzie Florysta.
Założycielka pierwszej autorskiej szkoły florystycznej w kraju.
Mistrzyni Polski 1998 w układaniu kwiatów, Międzynarodowy Mistrz Polski 2000 r. Jako pierwszy florysta w Polsce brała udział we Florystycznych Mistrzostwach Europy w 2000 r. zajmując 8 miejsce, oraz w Pucharze Świata w 2002 r. plasując się na miejscu 11.   Zobacz więcej…

Galeria

Zaufali nam

Drogi Gościu !

Aby dalej móc dostarczać Ci coraz lepsze usługi, potrzebujemy zgody na lepsze dopasowanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne, a zgodę możesz wycofać w każdej chwili na podstronie polityka prywatności.

ZGADZAM SIĘ POLITYKA PRYWATNOŚCI